«

»

Oca 29

Neden Kart Tamiri

b-486173-elektronik_kart_tamiriKombi kartları tamiri neden ihtiyaç haline gelmiştir? Beyaz eşya kartları tamiri olsun elektronik eşyaların ve cihazların kartları olsun tamir etme ihtiyacı günümüz teknolojisinde önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle tüketimin hızla yayıldığı ve bu hızlı tüketimin yanında mali bütçenin ihtiyaçlara kafi gelmemesi artık tamir için büyük bir ihtiyaç hissedilmeye başlanmıştır. Malatya ilinde de kombi kartları tamiri beyaz eşya kartları tamiri önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Herkesçe bilinen bir gerçek var o da bizim insanımız aldığı bir malın canını çıkarmadan çöpe atmamaktadır. haklıdır da bu zor geçim şartlarında yapılması gereken en uygun çaredir. Kombi kartı tamiri ihtiyacı olduğunda neden kombi kart tamiri yaptırmam gerekir. Çünkü ya o kartın yenisini alacağım ki bu da büyük bir bütçe sıkıntısı demektir. Ya da kombi kartı tamir yapan bir teknik elemana tamir yaptıracağım ki bu en kısa ve ucuz yöntemdir. Beyaz eşya buzdolabı çamaşır makinesi gibi cihazların kartları tamirleri de ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle biz Doğu Teknik olarak Malatya ilinde yaşayan hemşehrilerimiz sadece değil Türkiye’nin her ilinde ihtiyaç olduğunda bu hizmeti vermeye hazırız. Kombi kart tamiri beyaz eşya kart tamiri bütün markalar da hizmet veriyoruz.

  1. Ahmet

    Merhabalar bir sorum olacaktı. Elazığ ilince kombi kart tamiri işi yapan var mı biliyor musunuz? Yada siz buralarda da yani Malatya dışında kombi kartları tamiri yapıyor musunuz? Benim demirdöküm marka kombim arızalandı dün servis geldi kart bozulmuş dedi. Acaba siz kombi kartı tamiri yapıyoruz derken benim sorunuma nasıl çözüm olabilirsiniz. Kargoyla mı yollayacağız yoksa gelip burada mı bakıp yapıyorsunuz. Kombi kart tamiri derken ne demek isteniyor cevap verirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar.

    1. admin

      Ahmet bey öncelikle Malatya Doğu Teknik olarak ilginiz için teşekkür ederiz. Biz sadece Malatya ili içi değil bütün Türkiye için hem her türlü kombi kart tamiri hem bütün beyaz eşya kartları tamiri hizmetini vermekteyiz. Tabiki Malatya dışında hizmetlerimizde bir kaç prosedür olmaktadır.Yollama teslim vs. gibi konularda. Detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bize iletişim bölümündeki telefonlarla ulaşınız. Saygılar sunar iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>